Balyaj Renkleri

Balyaj Renkleri

Ekleyen: -
0 1847

En son moda olan 2015 yılı balyaj renkleri ve balyaj tonları hakkında bilgilendirici yazımızı okuyarak karar vermenizde kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Yazının en altında çeşitli balyaj renklerine ait resim galerimiz bulunmaktadır.

Koyu balyajlı ve Gölgeli Kahverengi Saç Modeli

Saçlarımız doğal kahverengi ise gerçekten çok şanslıyız. Fakat saçları kahverengi olmayanlarda gayet doğal bir kahverengi tonu ile saçlarını boyayıp balyaj yaptırabilirler. Kahverengi saçlara koyu balyaj renkleri öneriyoruz. Çünkü bu saçlar koyu renk balyajla kendisini daha gösterişli bir biçime sokmaktadır. Bu tonlarda saçlar oldukça doğal ve ışıl ışıl parlak bir görünüme kavuşur.

Koyu Balyajlı ve Gölgeli Kumral Saç Modeli

Kumral renkler genç kızlarımıza çok yakışmakta ve oldukça doğal görünmektedir. Aynı zamanda cool bir görünüm de sağlamaktadır. Kumral saçlara yakışacak en güzel balyaj renkleri ise bal köpüğü ve altın sarısı rengidir. Fakat koyu renklerle yapılan balyaj türleri de gayet natürel bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Yumuşak ve havalı bir tarz yaratmada en öncelikli gelen bir modeldir. Kumral gölgeli saçlar daha çok kendisini hafif dalgalı ve düz saçlarda daha net, daha iyi göstermektedir.

Koyu Kızıl Gölgeli ve Balyajlı Saç Modeli

Son zamanların en trend ve en çok talep gören modelidir ifadelerini çok rahatlıkla kullanabiliriz. Genellikle esmer ten rengine sahip olan bayanlara daha çok yakışmaktadır. Saçın ortasından başlanarak gölge uygulanır. Doğal olan saç diplerde kalır. Ve asla yaşlı göstermeyen renk tonlarıdır. Koyu renklerden açık renklere doğru inerek ve fazla ton açığı vermeden uygulanır ve çok kullanışlı bir modeldir.

ALTIN SARISI VE SARI TONLARI BALYAJ RENKLERİ

2015 Yılının en moda renkleri sarı tonları olmakla beraber Altın Sarısı, dore altın sarısı, altın karamel  ve altın bakır saç renkleri ve tonlarında yapılacak olan balyaj modelleri bu senenin özellikle yaz aylarında oldukça moda olacaktır. Bu renkleri kullanmak oldukça cesaret isteyen bir iştir bu  açık tonlar ile kadınlar daha seksi ve ışıltılı bir görünüme sahip olmaktadırlar. Altın bakır saç rengi balyajı ise esmer olsun sarışın olsun buğday tenli olsun her türlü cilt tonuna istisnasız yakışan bir renktir.

SARI TONLARI BALYAj RENKLERİ

Sarı tonlarında balyaj yapmayı düşünen hanımlara tavsiyelerimiz ise küllü açık sarı, açık kumral ve küllü kumral saç renklerinden vazgeçmemelerini önermekteyiz. Tamamen doğal ya da yapay hiç fark etmez saçlarınız kumral ise sarı balyaj daha natürel ve daha iyi bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Ve genellikle açık tenli bayanlara önerilen bir tondur. Küllü sarı ve altın sarısı kumral saça en çok yakışan ve saçı gösteren modellerdendir.

SİYAH SAÇLAR İÇİN BALYAJ RENKLERİ

Siyah renk saçları olan bayanlarımıza balyaj yaptıracaklar ise kesinlikle tavsiye ettiğimiz balyaj tonları Kızıl ve bakırın tüm tonlarıdır. Çünkü koyu renk saçta bu renkler kendisini gösterir ve oldukça güzel bir görünüm elde etmenizi sağlar. Özellikle saçlarınız uzun ise saha havalı duracaktır.

Yorum Bulunamadı

Yorum Yaz